• Deutsch
  • Polski
  • Français
  • English

Strona głównaPolowania zbiorowe

Polowania zbiorowe

Sierpień 24 2015

0

Myśliwym, którzy chcą zapolować zbiorowo na zwierzynę grubą, proponujemy polowania tradycyjną metodą pędzeń, lub ze zwyżek (szwedzka). Istnieje możliwość przeprowadzenia polowania w jednym Kole, lub w kilku. Polowanie może być zorganizowane według:

  • cennika – cena polowania obejmuje zakwaterowanie, wyżywienie, organizację polowania, tłumacza, pilota, do ceny należy doliczyć zwierzynę,
  • ryczałtu – cena polowania obejmuje zakwaterowanie, wyżywienie, organizację polowania, tłumacza, pilota oraz zwierzynę.

Polowania zbiorowe organizujemy dla 10 – 20 myśliwych, w wyjątkowych sytuacjach jest możliwość zmniejszenia liczby myśliwych. Zbiorówki rozpoczynają się 1 października i trwają aż do końca stycznia, jednak najlepszy okres jest od połowy października do połowy stycznia. Polowania prowadzone są przez doświadczonych myśliwych z udziałem naganiaczy i wyszkolonych psów myśliwskie. W odnalezieniu postrzelonej zwierzyny pomagają specjalnie przeszkolone do tego psy. Podczas zbiorówek polujemy na: jelenie byki, łanie i cielaki, dziki, daniele byki, łanie i cielaki, sarny kozy i koźlęta oraz drapieżniki.

Myśliwi przyjeżdżają do miejsca zakwaterowania w godzinach popołudniowych, gdzie spotykają się z tłumaczem, pilotem, przedstawicielem naszego biura oraz przedstawicielem obwodu myśliwskiego.

Polowania rozpoczynają się rano zbiórką myśliwych z udziałem sygnałów myśliwskich, gdyż tradycja i kultura łowiecka są dla nas podstawą. Następnie myśliwi losują kartki, a myśliwy prowadzący polowanie przypomina wszelkie zasady bezpieczeństwa, jakie muszą być przestrzegane podczas polowania. Po południu myśliwi mają przerwę na gorący posiłek, po którym wracają na polowanie. Po polowaniu następuje uroczyste zakończenie – pokot, a także wręczenie medali dla króla oraz wicekróla polowania, spisanie protokołów. Następnie myśliwi wracają do miejsca zakwaterowania na kolację.


Przedsiębiorstwo usługowo-handlowe – „Pommernjagd”
ul. Krucza 23, 75-408 Koszalin

Nasza firma istnieje od 1994 roku

Organizujemy polowania dla myśliwych w Polsce.
Jeśli są Państwo zainteresowani polowaniami, jesteśmy do Państwa dyspozycji pod numerami telefonów
+48 94 345 00 19 lub +48 502 510 430.

Możesz napisać do nas e-mail:
twjg@pommernjagd.pl
basia.grynia@pommernjagd.pl

Oferujemy polowania indywidualne i zbiorowe:

Polowania zbiorowe – 15.10 do 15.01

Organizujemy polowania na specjalne życzenie klienta.
Oferujemy profesjonalną obsługę, atrakcyjne i bogate tereny łowieckie, atrakcyjne cen i transportu z lotniska w Gdańsku, Szczecinie i Poznaniu. Zakwaterowanie, z tradycyjną kuchnią polską.

Galeria – Polowania zbiorowe

Comments

0