• Deutsch
  • Polski
  • Français
  • English

Strona głównaPolowania indywidualne

Polowania indywidualne

Sierpień 25 2015

0

Polowania indywidualne najczęściej trwają 3 – 5 dni na sarny, rogacze oraz 4 – 7 dni na jelenie byki (rykowisko). Oczywiście czas trwania polowań zależy głównie od życzenia myśliwych.

Goście przyjeżdżają do miejsca zakwaterowania po południu – na obiad. W godzinach popołudniowych myśliwi spotykają się z tłumaczem, pilotem oraz podprowadzającymi i wyruszają na pierwsze polowanie. W ciągu każdego następnego dnia odbywają się dwa polowania: poranne i wieczorne. W ostatni dzień myśliwi polują tylko rano. Po porannym polowaniu odbywa się ważenie trofeów – trofea z ostatniego polowania wycenia się szacunkowo, spisanie protokołów i rozliczenie oraz pożegnanie myśliwych.

Podana przez biuro cena zawiera organizację polowania, preparację trofeów, zakwaterowanie i wyżywienie oraz obsługę pilota, tłumacza.

Nasza oferta obejmuje również polowania jesienno / zimowe na jelenie byki (rykowisko), łanie i cielaki, dziki oraz sarny kozy i koźlęta. Serdecznie polecamy nocne polowania na dziki w okresie pełni księżyca – 6 dni przed pełnią oraz 6 dni po. Zapraszamy również tych, którzy chcą polować zbiorowo.
Ulotka - oferta na polowania indywidualne, polowania zbiorowe

Galeria – Polowania indywidualne

Comments

0